Evaluare utilizator: 5 / 5

Steluță activăSteluță activăSteluță activăSteluță activăSteluță activă
 
Comentarii   
alex
+1 # 111111111alex 17-03-2010 18:20
hai tanganu
Răspunde | Răspunde cu citat | Citat | Raportează către un administrator
Vasile Bolboja
0 # CUVINTE DESPRE O SUPER PETRECERE-SPECT ACOLVasile Bolboja 18-03-2010 10:14
Petrecerea-spec tacol de la Pustnicu din acel decembrie 2002 care, iata!, devine tot mai indepartat, a fost, dupa parerea mea de participant la acel eveniment, cel mai frumos, mai spectatulos, mai sincer, mai prietenos din cate s-au organizat in comuna noastra in acest prim deceniu al mileniului trei... Scoaterea la lumina, prin portalul VOXCERNICA, a evenimentelor de referinta pentru comuna noastra este un gest de apreciat si salutat ca atare. Felicitari scormonitorilor prin ungherele istoriei vechi dar si...recente.
Răspunde | Răspunde cu citat | Citat | Raportează către un administrator
Adaugă comentariu
Pentru un dialog civilizat, articolele si comentariile care contin expresii vulgare, injurii catre alti utilizatori sau incita la violenta, ura, sunt defaimatoare, ofensatoare, promoveaza produse sau servicii, sau nu au legatura cu subiectul comentat, vor fi sterse. Responsabilitatea pentru articole si comentarii revine autorului acestora.
Campurile de mai jos marcate cu * sunt obligatorii.


Codul de securitate
Refriseaza codul / Introduceti codul in campul de mai jos

Vox Cernica TV